NEKATEGORIZOVANÉ NOVINKY

Otváracie hodiny
ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN - Podnikovej predajne!!! Zmenili sme čas otváracích hodín našej podnikovej predajne, kde si môžete prísť kúpiť výrobky z našich skladových zásob. Na vašu návštevu sa budeme tešiť každý pracovný deň od 7:30 do 16:30. Pondelok:         7:30- 16:30Utorok:         7:30- 16:30Streda:         7:30- 16:30Štvrtok:         7:30- 16:30Piatok:         7:30- 16:30Sobota:zatvorenéNedeľa:zatvorené      
AAA - Gold Excellence
 
DPD príjmové/výdajné miesto - Pickup
          Prečo využiť príjmové/odberné miesto Pickup Kovotvar?Využite naše príjmové/odberné miesto Pickup a balík si môžete vyzdvihnúť, poslať v čase, ktorý vyhovuje vám. Sme tu pre vás každý pracovný deň od 8:00 do 17.00hod. Ovplyvnite čas prevzatia vášho balíka s DPD. Pickup - Miesto, kde vás balíky počkajúPri objednávke prepravy si vyberte možnosť „doručiť zásielku do odberného miesta Pickup"Pri doručení balíka do odberného miesta Pickup dostanete SMS s informáciou, kedy si môžete balík vyzdvihnúťUloženie zásielky v odbernom mieste Pickup až 7 kalendárnych dníPodaný balík u nás, je automaticky na druhý den odovzdaný na doručenie príjemcovi Pri návšteve odberného miesta Pickup môžete využiť tieto spôsoby platby:Platba v hotovostiPlatba platobnou kartou 
Príborník
Novinka pre majiteľov reštaurácií, alebo iba tak, keď nie je kam dať príbor. Na mosadznom štítku môže byť logo Vašej reštaurácie, venovanie, vyznanie.... Príborník je vyrobený z plechu nafarbeného práškovou farbou. Odtieň farby može byť podľa želania zákazníka. Štandardne používame farby zo vzorkovníka RAL. Štítok je kvalitný mosadzný plech nejedná sa o samolepku a je prinitovaný hliníkovými nitmi. Logo je do štítku leptané a tým je zaručená jeho dlhá životnosť.     
Corten&Wooden style
Pečať Spoločensky zodpovedný podnik 2015
 Kovotvar získal pečať "Spoločensky zodpovedný podnik" - spoločensky zodpovedné podniky vytvárajú využiteľný potenciál pre neziskové organizácie a občianske združenia prostredníctvom 2% daní. Táto podpora predstavuje veľmi podstatnú časť financií na podporu neziskových organizácií, ktoré predstavujú významnú zložku občianskeho, ekonomického i politického prostredia vo vyspelých štátoch.  
Zrealizovaný projekt s podporou EÚ
Vianočný showroom
Certifikát dôveryhodná firma
Kovotvar, výrobné družstvo získal certifikát pre rok 2015. Certifikát dôverihodná firma je udelený iba tým firmám, ktoré sa môžu pochváliť tým, že sa na nich nenašli žiadne negatívne referencie na Internete pomocou softwaru "ukazovateľ názorov" za využitia "negatívnych fráz".
Pečať bonity 2015
Kovotvar, výrobné družstvo získalo pečať bonity 2015Bonitný model odráža odhad pravdepodobnosti a potreby prevencie pred platobnou neschopnosťou s ohľadom na hlavné problémy a potencionálne zdroje rizík na ktoré môžu vplývať faktory ako nízka kapitálová základňa, vykazované ročné straty, nedostatok zabezpečenia, krátka existencia finančnej histórie, nedostatočná likvidita, zmeny v odbytovom zabezpečení, platobná morálka a ďalšie.Bonitný model je nástrojom pre porovnávanie bonity podnikov v rámci celej SR a umožňuje jemnejšiu diferenciáciu v hodnotení, čo výraznejšie prispieva k rozlíšeniu výšky kreditného rizika medzi jednotlivými hodnotenými podnikmi. Má presnú a systémovú metodiku zohľadňujúcu všetky relevantné faktory ovplyvňujúce bonitu podniku, ktorá je overovaná na základe indexov a to v priebehu času a pre jednotlivé segmenty trhu. né problémy a potencionálne zdroje rizík na ktoré môžu vplývať faktory ako nízka kapitálová základňa, vykazované ročné straty, nedostatok zabezpečenia, krátka existencia finančnej histórie, nedostatočná likvidita, zmeny v odbytovom zabezpečení, platobná morálka a ďalšie.    
Obľúbený FUN DAY v Kovotvar už po štvrtýkrát
Záležitosť, ktorá baví zamestnancov i partnerov spoločnosti Kovovtvar sa uskutočnila v pondelok 12. septembra. V tento deň sa  Kovotvare konal firemný deň,  populárne stretnutie FUN DAY. Už po štvrtý krát!Prítomní si užili nezabudnuteľné divadelné predstavenie s názvom Lordi, v ktorom vystúpili poprední herci Maroš Kramár, Jozef Vajda, Peter Šimun. Vystúpila i populárna hudobná skupina Duo Jamaha.Na FUN Day sa rozprestrela dobrá nálada a priateľský duch. Všetkých prítomných čakal skvelý sprievodný program, jedlo a pitie. "Tento deň robíme pravidelne, je to poďakovanie za spoluprácu všetkým našim partnerom a zamestnancom. Tento rok sa nám stretnutie podarilo usporiadať naozaj na vysokej úrovni. Sme veľmi radi za slová chvály od zúčastnených. No a teraz už späť do práce,“ dodáva s úsmevom riaditeľka spoločnosti Kovotvar, Marcela Tokošová, ktorá je hlavnou autorkou tejto akcie.Viac na facebooku: https://www.facebook.com/Kovotvarvd/foto
Kovotvar na najväčšom veľtrhu záhradnej techniky a záhradného sortimentu
Veľtrh SPOGA + GAFA je najväčším stretnutím spoločností v oblasti záhradkárstva a záhradného sortimentu. Viac ako 2000 vystavovateľov z viac ako 60tich krajín sveta sa zišlo tento rok 4. - 6. septembra do Cologne. Jedným z vystavovateľov bola aj úspešná spoločnosť Kovotvar so svojimi produktmi. Na veľtrhu ste mohli stretnúť jej obchodný tím s úžasným stánkom, ktorý pripomínal rozprávkovú chalúpku so záhradkou.Na veľtrhu sa stretávajú najrôznejšie záhradné značky a ich predajcovia, nákupcovia a všetci ľudia, ktorí majú radi tento medzinárodný "šport". Veľtrh bol plný inšpirácií vychytávok, námetov a odborných diskusií, kam tento odbor smeruje."Sme veľmi radi, že som mohli byť na tomto úžasnom stretnutí. Myslím si, že náš krásny stánok a naše kvalitné produkty sa nestratili ani na tomto veľtrhu a v tejto veľkej konkurencii. Priateľská atmosféra a veľa nových kontaktov, to bola realita na našom stánku. Veľký kus práce, ktorý predviedol náš obchodný tím sa vyplatil. Veľká vďaka patrí najmä našej pracovníčke pani Margite Rehakové a riaditeľovi obchodu Josefovi Kaláškovi za skvelú prezentáciu našej spoločnosti," dodáva výkonná riaditeľka spoločnosti Kovotvar v.d., Marcela Tokošová.Budúci rok sa uskutoční veľtrh opäť v termíne 3. - 5. septembra 2017.  
Trendy v HR 2017 s účasťou Kovotvaru
Aké sú súčasné trendy v náborování? Prečo sa zapojiť do spolupráce so školami? A ako si vychovávať nových zamestnancov? Ako ich motivovať, aby neutekali a boli lojálni k spoločnosti, ktorá ich zamestnáva? Systémy odmeňovania a motivácie zamestnancov? To boli hlavné témy konferencie, ktorú organizovali Hospodárske noviny. Jednou zo speakerov bola aj riaditeľka spoločnosti Kovotvar, Marcela Tokošová.Boj o schopných zamestnancov je na vrchole. Hlavnou príčinou je málo kvalifikovaných ľudí a umenie, ako ich získať je čím ďalej zložitejšie. O motiváciu, ktorá privedie schopných zamestnancov hovorila práve riaditeľka výrobného družstva Kovotvar. "Myslím si, že trh je vyprahnutý. Chce to nový náboj a hľadať cesty, ktoré budú fungovať. Čo sa bohužiaľ zatiaľ nedeje. Spolupráca so školami je zložitá a dosť často neefektívna, o získavanie zamestnancov z úradu práce nemôže byť reč. Firmy si musia radiť sami a snaha o udržanie zamestnanca a jeho motivácia k práci začína byť vedou," dodáva pani Tokošová.Spoločne s ostatnými speakermi hovorili najmä o odmeňovaní a motivácii pre prácu, ktorá sa pomaly a isto stáva nečitateľnou. Viac informácií o konferencii nájdete na http://konferencie.hnonline.sk/TRNDHR17.
ZAMESTNÁVATEĽ ROKA >> KOVOTVAR
Aj tento rok sa uchádza spoločnosť Kovotvar v.d. o titul zamestnávateľ rokaUznávaná personálna spoločnosť Profesia.sk usporadáva aj tento rok tradičnů súťaž zamestnávateľov Najzamestnávatel. Tradičný zamestnávateľ zo Záhorí, spoločnosť Kovotvar, kde pracuje viac ako 100 zamestnancov, chce aj tento rok uspieť v tejto súťaži.Celá súťaž prebieha naprieč všetkými odvetviami a na základe viacerých kritérií hodnotí jednotlivé spoločnosti podľa hlasov ľudí - zamestnancov, potenciálných zamestnancov a ďalších. Do finálovej nominácie sa mimo Kovotvar dostali spoločnosti ako Volkswagen, Audi a ďalšie. "Vlani sme boli medzi desiatimi najlepšími zamestnávateľmi a verím, že sa nám podarí presadiť sa aj tento rok. Je to pre nás úžasný úspech. Uvedomujeme si základ, ktorý máme v našich zamestnancoch a toto je pre nás akési zrkadlo, ktoré nám sami nastavujú, " dodáva riaditeľka spoločnosti Kovotvar, Marcela Tokošová.Hlasovať v súťaži pre populárneho výrobcu konvičiek, kanví a vedier, spoločnosť Kovotvar v.d., môžete v kategórii Výroba a priemysel, až do konca roka 2016. "Som veľmi zvedavá, ako sa nám bude tento rok dariť. Myslím si, že komfort, ktorý zabezpečujeme našim zamestnancom je naozaj veľmi dobrý, tak snáď sa nám to odrazí v hodnotení a dokážeme tak prilákať ďalších nových zamestnancov,“ dodáva pani Tokošová.Celú súťaž a podmienky hlasovania možno nájsť na www.najzamestnavatel.sk.
Spustenie nového e-shopu
1.6.2016 spustíme náš nový internetový obchod!Tešíme sa na Vašu návštevu.http://shop.kovotvar.eu 
Závesný systém BORIS
Závesný systém SMART BORIS vám umožní vytvoriť si doma, alebo na záhrade vertikálny záhon napr. z byliniek, alebo kvetín. Je možné vytvoriť nekonečný záves z hákov a kvetináčov, ktoré sa dajú ľahko zavesiť a zvesiť len jednou rukou. Háky a kvetináče je možné objednávať aj samostatne bez stojanu.shop.kovotvar.eu/